Особливості банківських вкладів та ставки по депозитах

Залучення вкладень грошей від фізичних та юридичних осіб є однією з найважливіших операцій банків. Відмітимо, що безпосередньо виконувати подібні маніпуляції мають право лише банки. Якщо розібратись детальніше, саме дякуючи існуванню депозитів банки і можуть робити інші операції, пов’язані з фінансами. Через це важливо виділити безпосередню увагу визначенню правових відносин між клієнтом з грошима та банківською установою.

У відповідності до закону України «Про банки і банківську діяльність» депозит - це кошти в готівковій або у безготівковій формі, у валюті України або в іноземній валюті. Гроші знаходяться на зберіганні на іменному рахунку вкладника та можуть бути видані йому у відповідності до умов підписаного договору. Отже, договір між банком та клієнтом узгоджується завчасно. В даній статті ми спробуємо детальніше розкрити депозити та ставки по депозитах в Універсал банк чи інших.

Перед внесенням грошей на депозитний рахунок варто дотримуватись певних умов 

Договором визначається, що умови повернення грошових вкладів можуть бути іншими, порівнюючи з внесенням. Такі вклади називають умовними. Тим не менш, умови повинні бути згідно із законом. Існують строкові депозити, які включають внесення коштів на певний період часу. У разі ж, якщо строки попередньо не вказані в домовленості, такі депозити є на вимогу.

Те, що зазначається в документі договору:

  1. Термін роботи договору.
  2. Правила перевірки розміру відсотків, які сплачуються за договором.
  3. Можливості передчасного припинення виконання договору.
  4. Тип депозиту.
  5. Сума, яка перераховується чи вноситься на депозитний рахунок.
  6. Різні додаткові параметри угоди, які затверджені банком та його клієнтом.

Гроші можна вкладати лише в банки

Банківських установ, які пропонують заманливі умови депозитів, у нас в країні досить багато. Рекомендується завжди залишатися уважним в підборі варіантів, оскільки деякі доступні банки пропонують депозитні рахунки за досить заплутаними умовами. Такі банки варто видаляти зі списку можливих. Існує і швидке рішення даного завдання - вибір популярного і перевіреного банку. Практично кожний надійний банк в Україні не перший рік успішно перебуває на фінансовому полі країни. Ринок фінансових пропозицій постійно оновлюється. Відповідні фахівці банків відстежують всі зміни і нововведення, щоб надавати своїм клієнтам якісні послуги. Таким чином, надання депозитного рахунку може здійснюватися на максимально вигідних для клієнта умовах.

В числі лідерів банків завжди знаходяться надійні варіанти. База клієнтів таких банків становить кілька тисяч користувачів послуг. Лояльний та продуманий підхід до будь-якого свого клієнта, безумовно, виступає незамінною опцією банку. Якщо клієнта цікавлять будь-які питання, служба підтримки завжди повинна бути готовою відповісти на них. Написавши або зателефонувавши через форму зворотного зв'язку, клієнт отримає будь-яку консультацію і допомогу. 

Джерело: Universal Bank

Справочник: 

Опубликовано 08.05.2020 20:03